Obavijesti - vodovod BjelovarOd 01. studenog 2018. naplata prema novom cjeniku

Poštovani sugrađani,

od 01. studenog  2018. počela je primjena novog sustava naplate usluge odvoza komunalnog otpada na području Grada Bjelovara.

Otpad ćemo u ovom razdoblju prilagodbe, odvoziti u istim terminima kao i do sada još tijekom mjeseca studenog 2018. g. ali će se naplata vršiti primjenom novog tarifnog sustava. Stoga vas pozivamo na odgovorno postupanje sa otpadom i iznošenje samo punih posuda miješanog komunalnog otpada koji vam preostane nakon izdvajanja papira i plastike u naše plave i žute vreće koje preuzimamo i odvozimo bez naknade. Kako bi dodatno smanjili količine otpada za odvoz, molimo da biorazgradivi otpad, ukoliko za to imate uvjete zbrinete na vlastitoj okućnici kompostiranjem.

Nakon isteka razdoblja prilagodbe od 01. prosinca 2018. počinje i primjena novog rasporeda odvoza komunalnog otpada o čemu ćemo vas obavijestiti pisanim lecima.