Obavijesti - vodovod BjelovarUgradnja čipova na spremnike za miješani komunalni otpad - 18.07.2018.

Ugradnja čipova  nastavlja se:

18.07. 2018. Kupinovcu, Letičanima i Puričanima

19. 07. 2018. u ulicama Vijenac, Trojstvena, Franje Klvanje, Katarine K.Kosače, Karla Svobode i Put žrtvama u Lugu;

20. 07.2018. u Hrgovljanima (Josipa Filipovića, R. F. Mihanovića, Dinka Šimunovića, Većeslava Holjevca, Josipa Kozarca, Matije Divkovića, Kralja Petra Svačića, Dobriše Cesarića, Brijunska, A. M. Reljkovića, Barutanska, Kralja Tvrtka, Miroslava Krleže)  i Starim Plavnicama (Staroplavnička, Odvojak Staroplavničke, Prilaz Staroplavničke, Ive Tijardovića, Nove Plavnice, Prilaz Nove Plavnice, Svete Ane, Prilaz Svete Ane, Tina Ujevića, Ivana Cankara, Augustina Harambašića, Đure Sudete, Odvojak Đure Sudete, Križevačka cesta).

Molimo građane ovih naselja da svoje zelene spremnike za miješani komunalni otpad ostave na dostupnom mjestu npr. uz ogradu ili izvan ograde u vremenu od 7.00 do 15.00 sati.

Do sada su čipovi ugrađeni u Gudovcu, Velikim Sredicama, Velikom Korenovu, Malom Korenovu, Novim Pavljanima, Brezovcu, Galovcu, Obrovnici, Prgomelju, Brezi, Rajiću, Klokočevcu, Gornjim Plavnicama,Tomašu, Kokincu, Patkovcu, Cigleni, Gornjem Tomašu i Prokljuvanima.