Odvoz otpadaOBAVIJEST O ODVOZU KOMUNALNOG OTPADA U VRIJEME BOŽIĆNIH I NOVOGODIŠNJIH BLAGDANA

Poštovani korisnici naših usluga, raspored odvoza komunalnog otpada već ste dobili putem letka dostavljenog na kućnu adresu.

Kako bi se izbjegle moguće nedoumice i nesporazumi još jednom koristimo prigodu da Vas podsjetimo o rasporedu odvoza komunalnog otpada  u vrijeme božićnih i novogodišnjih blagdana.

KORISNICIMA NA PODRUČJU GRADA BJELOVARA OD KOJIH SE OTPAD ODVOZI 1X TJEDNO-PETKOM, OTPAD SE NEĆE ODVOZITI NA BOŽIĆ 25. 12. 2020. GODINE. IZVANREDNI ODVOZ BIT ĆE U SUBOTU NA BLAGDAN SVETOG STJEPANA 26.12.2020. GODINE.

KORISNICIMA NA PODRUČJU GRADA BJELOVARA OD KOJIH SE OTPAD ODVOZI 1X TJEDNO- PETKOM, OTPAD SE NEĆE ODVOZITI NA NOVU GODINU 01. 01. 2021. IZVANREDNI ODVOZ BIT ĆE U SUBOTU 02.01.2021. GODINE.

KORISNICIMA NA PODRUČJU GRADA BJELOVARA OD KOJIH SE OTPAD ODVOZI 1X TJEDNO-SRIJEDOM, OTPAD SE NEĆE ODVOZITI NA BLAGDAN SVETA TRI KRALJA 06. 01. 2021. IZVANREDNI ODVOZ BIT ĆE U SUBOTU 09.01.2021. GODINE.

KOMUNALAC D.O.O. BJELOVAR ĆE I OVE GODINE ODVOZITI BOŽIĆNA DRVCA NA PODRUČJU GRADA BJELOVARA POSEBNIM VOZILIMA OD ČETVRTKA 07.SIJEČNJA ZAKLJUČNO SASRIJEDOM 13. SIJEČNJOM 2021. GODINE.

MOLIMO VAS DA BOŽIĆNA DRVCA ODLOŽITE NA VIDLJIVO MJESTO PORED POSUDA I KONTEJNERA ZA KOMUNALNI OTPAD, U DANE REDOVITOG ODVOZA KOMUNALNOG OTPADA NAJKASNIJE DO 07,00 SATI, KAKO BI NAŠIM ZAPOSLENICIMA OLAKŠALI NJIHOVO SKUPLJANJE.

KOMUNALNI OTPAD ĆE SE IZ STAMBENIH ZGRADA NA TEMELJU PISANOG ZAHTJEVA OVLAŠTENOG PREDSTAVNIKA ZGRADE ILI UPRAVITELJA ZGRADE DODATNO ODVOZITI. POZIVAMO UPRAVITELJE ZGRADA I OVLAŠTENE PREDSTAVNIKE STANARA U STAMBENIM ZGRADAMA DA NAM PRAVOVREMENO DOSTAVE PISANI ZAHTJEV ZA DODATNIM ODVOZOM, VEĆOM UČESTALOŠĆU ODVOZA ILI POTREBE ZA DODATNIM SPREMNICIMA USLIJED POVEĆANIH KOLIČINA OTPADA ZA BLAGDANE.

KORISNICIMA NA PODRUČJU OPĆINE  KAPELA OD KOJIH SE OTPAD ODVOZI 1X TJEDNO-PETKOM, OTPAD SE NEĆE ODVOZITI NA BOŽIĆ 25. 12. 2020. GODINE. IZVANREDNI ODVOZ BIT ĆE U SUBOTU NA BLAGDAN SVETOG STJEPANA 26.12.2020. GODINE.

KORISNICIMA NA PODRUČJU OPĆINE KAPELA OD KOJIH SE OTPAD ODVOZI 1X TJEDNO-PETKOM OTPAD SE NEĆE ODVOZITI NA NOVU GODINU 01. 01. 2021. GODINE. REDOVNI ODVOZ BIT ĆE U PETAK 08. 01. 2021. GODINE.

KORISNICIMA NA PODRUČJU OPĆINE  SEVERIN OD KOJIH SE OTPAD ODVOZI 1X U DVA TJEDNA-PETKOM, OTPAD SE NEĆE ODVOZITI NA NOVU GODINU 01.01.2021. GODINE. IZVANREDNI ODVOZ BIT ĆE U SUBOTU 02.01.2021. GODINE.

KORISNICIMA NA PODRUČJU OPĆINE VELIKO TROJSTVO OD KOJIH SE OTPAD ODVOZI 1X TJEDNO-SRIJEDOM OTPAD SE NEĆE ODVOZITI NA BLAGDAN SVETA TRI KRALJA 06. 01. 2021. REDOVINI ODVOZ BIT ĆE U SRIJEDU 13. 01. 2021. GODINE.

Čestit Božić i sretnu Novu 2021. godinu želi Vam Vaš

Komunalac d.o.o. Bjelovar