Odvoz otpadaOdvoz glomaznog otpada za obiteljske kuće 2017.

Naselja na području bivše Općine Bjelovar obuhvaćena organiziranim odvozom otpada

Raspored odvoza otpada

 

Korisni linkovi

 
 

U akcijama skupljanja glomaznog otpadad PRIKUPLJAMO:

drvo  -  stari  namještaj, stolarija, palete, ostali predmeti od drveta

plastika - plastični namještaj, stolarija, plastične bačve i posude, kanisteri, gajbe i sl.

metali - metalni stolovi, stolice, metalno posuđe, limovi, mehanički aparati, metalni namještaj i sl.

ostalo - madraci, kauči, fotelje, sanitarni uređaji, automobilske gume i sl.

 

Ostali otpad koji vam nastje u domaćinstvu besplatno dovezite u reciklažno dvorište.

 

DATUMI POPIS NASELJA
04.03.2017. (subota)
26.08.2017. (subota)
Bosanska, Breza, Brezovac (Garešnička i prilaz, Mišinačka i prilaz, Mlinska, Ružinovačka, Športska), Dragutina Grganića, Galovac, Gudovac, Gudovačka cesta, Ive Tijardovića, Klokočevac, Livadska, Malo Korenovo, Marka Marulića i prilaz, Nove Plavnice i prilaz, Novi Pavljani, Obrovnica, Plavnička, Prgomelje, Rajić, Stančić, Stari Pavljani, Staroplavnička ulica, prilaz i odvojak, Velike Sredice, Veliko Korenovo i Vidikovac.
11.03.2017. (subota)
02.09.2017. (subota)
A. M. Reljkovića, Barutanska, Brijunska, Ciglena, Dinka Šmunovića, Dobriše Cesarića, Franje Klvanje, Gornje Plavnice, Josipa Filipovića, Josipa Kozarca, Karla Svobode, Katarine Kotromanić-Kosače, Kokinac, Kralja Petra Svačića, Kralja Tvrtka, Kupinovac, Letičani, Mala Ciglena, Matije Divkovića, Miroslava Krleže, Patkovac, Prespa, Prokljuvani, Purićani, Put Žrtvama u Lugu,R. F. Mihanovića, S. Borojevića, Tomaš, G. Tomaš, Trojstvena, V. Holjevca i Vijenac.
18.03.2017. (subota)
16.09.2017. (subota)
105.  brigade, Akademika Ivana Supeka, Andrije Hebranga, Andrije Konca, Ante Antića, Ante Gabrića, Antuna Šoljana, Ante Topića Mimare, Anzelma Canjuge, Augustina Kažotića, Bedema ljubavi, Blagoja Berse i prilazi I., II., III., Blaženog Gracija Kotorskog, Borisa Papandopula, Braće Diviš, Brune Bušića, Cvjetna, Ćirila i Metoda, Dr. Rudolfa Miculinića, Drinskih mučenica, Đure Basaričeka, Egidija Bulešića, Eugena Kumičića, Florijana Andrašeca, Fortunata Pinatarića, Graničarska, Ilirska, Istarska, Ivana Kozarčanina, Ivana Merza, Ivana Zajca, Ivanovčanska, J. S. Bacha, Jakova Gotovca, Jakova Zadranina, Jasmina, Josipa Jagodića, Josipa Jelačića, Josipa Langa, Josipa Runjanina, Kalnička, Kamila Kolbea, Kokinačkih Žrtava, Krste Odaka, Krste Špoljara, Lavoslava Ružičke, Leopolda Mandića, Lovre Matačića, M. Šufflaya od Biškupove do Hebrangove, Marice Stanković, Marije Jurić Zagorke, Marije Petković, Marka Križevčanina, Međimurska, Nikole Tavelića, Osvalda Totha, Ozane Kotorske, Pere Biškupa, Petra Barbarića, Petra Hektorovića, Prilaz dr. J. Jagodića, Prvog hrvatskog redarstvenika, Stanislave Šubić, Stipe Javora, Svetog Jeronima, Šiška Menčetića, Tome Stantića, Vendelina Vošnjaka, Viktora Bubnja, Vinka Žganeca, Vjenceslava Novaka, Vladimira Jurčića, Zvijerci, Zvonka Lovrenčevića.
25.03.2017. (subota)
 23.09.2017. (subota) 
1. svibnja, Adalberta Oppitza, Andrije Mohorovičića, Ante Kovačića, Augustina Harambašića, Branimira Markovića, Branka Ivankovića, Celestina Medovića, Dimitrija Demetra, Don Frane Bulića, Dragutina Domjanića, Đure Sudete, Fausta Vrančića, Frana Galovića, Franca Prešerna, Franje Kuhača, Grgura Ninskog, Ivana Cankara, Ivana Česmičkog, Ivana Gorana Kovačića, Ivana Gregurića, Ivana Meštrovića, Ivana Volodera, Janka Draškovića, Josipa Pupačića, Joze Kljakovića, Julija Makanca, Julija Tomića, Junija Palmotića, Jure Kaštelana, Jurja Dalmatinca, Križevačka cesta, Krste Frankopana, Ksavera Šandora Đalskog, Ljube Babića, Maka Dizdara, Male Sredice, Marina Držića, Marina Getaldića, Matka Laginje, Milana i Naste Rojc, Moslavačka, Nikole Šopa, Nikole Tesle, Niska ulica, Odvojak Đure Sudete, Otona Kučere, Pavleka Miškine, Prilaz Ante Kovačića, Prilaz Jurja Dalmatinca, Ruđera Boškovića, Silvija Strahimira Kranjčevića, Stanka Hondla, Svete Ane, Svete Ane prilaz, Tina Ujevića, Tomaše G. Masaryka, Tome Bakača, Trg kralja Tomislava, Vinka Dvoržaka, Vladana Desnice, Vladimira Vidrića, Vlahe Bukovca, Željka Markovića.

08.04.2017. (subota)
 07.10.2017. (subota) 

Alekse Benigara, Alojzija Stepinca, Antuna Radića, Augusta Cesarca, Banovine Hrvatske, Baranjska (sa prilazima), Bilogorska, Bjelovarska, Blajburških žrtava, Bogoslava Šuleka, Bokokotorska, Braće Vusić, Crkvena, Daruvarska, Dravska, Drinska, Đurđevačka, Eugena Kolonića, Ferde Gassmana, Ferde Livadića, Glogovnička, Grgura Karlovčana, Hlebinska, Iločka, Ilovska, Ivana Dončevića, Ivana Granđe, Ivana Pernara, Izvorska, Jezerska, Josipa Matačića, Jurja Šuteja, Kneza Višeslava, Kralja Tomislava, Lonjska, Ljudevita Jonkea, Mate Lovraka, Matije Gupca, Mije Bobetka, Milana Šufllaya od Matije Gupca do Biškupove, Milke Trnine, Mirka Bogovića, Mlinovac, Naselje Kralja Petra Krešimira IV., Novoseljanska, Osječka, Patera Stanka Banića, Pavla Radića, Prolaz P. Radića, Petra Zoranića, Podravska, Prilaz Andrije Hebranga, Radničko naselje prilaz I., Radničko naselje prilaz II., Rudolfa Vimera, Rudolfa Wagnera, Savska, Slavonska cesta, Srijemska, Šarengradska, Trakošćanska, Unska, Vladimira Nazora od Radićevog do Zagrebačke, Vinkovačka, Vladimira Frajtića, Vlahe Paljetka, Vlatka Mačeka, Vukovarska, Zagorska, Zagrebačka, Ždralovska, Željka Sabola
 
 
LokacijeLokacije