ZADNJE OBAVIJESTI
 

Odvoz otpadaOdvoz papira i plastike - Grad Bjelovar 2019.

Obiteljske kuće

Korisnicima u obiteljskim kućama besplatno se dijele plave i žute vreće za odvajanje papira i plastike. Odvoze se jednom mjesečno, svakog prvog radnog ponedjeljka, utorka, srijede, četvrtka i petka u mjesecu.

Vreće sa skupljenom plastikom i papirom, iznesite na javnu površinu gdje iznosite i posudu za komunalni otpad najkasnije do 07:00 satiVeće plastične predmete možete odložiti pored žute vreće ili u žute spremnike na javnim površinama, kao i veću kartonsku ambalažu.

Stambene zgrade i poslovni prostori

U ulazima stambenih zgrada postavljene su kutije za odvojeno skupljanje papira, prazne se jednom tjedno , te ukoliko želite naručiti kutiju za svoju zgradu ili poslovni prostor obratite nam se na tel.: 622 100

 U žutu vreću odlažite čistu plastiku:

  • Plastičnu ambalažu plastične boce od pića i prehrambenih proizvoda (vode, sokova, alkoholnih pića, octa, jestivog ulja, jogurta, mlijeka, mesa, sladoleda i sl.)
  • ambalažu od kozmetičkih proizvoda (šampona, krema i sl.) ambalažu od sredstava za čišćenje u kućanstvu (deterdženata za rublje, posuđe i sl.)
  • Ostale predmete od plastike (čepove, plastične tanjure, čaše, vrećice, plastične posude i sl.)
  • Sve vrste tvrde plastike (plastične bačve, kante, gajbe od piva, voća, cijevi i sl.)
  • Tetrapak ambalažu

Što nikada ne smijete odlagati u žutu vreću?

  • Plastičnu ambalažu onečišćenu opasnim tvarima (motornim uljem, antifrizom, herbicidima, pesticidima, raznim kiselinama, bojama, lakovima i sl.) donesite u reciklažno dvorište i besplatno odložite. Ostali komunalni otpad, nečistu i neopranu ambalažu.  

 

U plavu vreću odlažite papir i karton:

  • novine, letke, bilježnice, knjige; slikovnice, pisaći i kompjuterski papir, pisma, razglednice, uredski papir; papirnate vrećice,karton, kartonske kutije ;
  • kartonsku i papirnu ambalažu od hrane, kozmetičkih proizvoda,  i sl. 

Što nikad ne smijete odlagati u plavu vreću?

  • indigo papir, fotografije i foto papir, 
  • prljavi papir, iskorištene papirnate maramice, 
  • višeslojnu ambalažu (tetrapak od mlijeka i soka), tapete, plastificirani i metalizirani papir, 
  • ljepljive trake i pelene  

Raspored odvoza papira iz obiteljskih kuća na području Grada Bjelovara za 2019. godinu:

DAN

ULICE

DATUMI ODVOZA PAPIRA U 2019.

PONEDJELJKOM

Adalberta Oppitza; Andrije Mohorovičića; Augustina Harambašića; Branimira Markovića; Don Frane Bulića; Đure Sudete; Fausta Vrančića; Franje Kuhača Gornje Plavnice; Hrgovljani-Antuna Matije Reljkovića; Barutanska; Brijunska; Dinka Šimunovića; Dobriše Cesarića; Josipa Filipovića; Josipa Kozarca; Kralja Petra Svačića; Kralja Tvrtka; Matije Divkovića; Miroslava Krleže; R. Frangeša Mihanovića; Svetozara Borojevića; Većeslava Holjevca; Ivana Cankara; Ivana Volodera; Klokočevac; Križevačka cesta;  Marina Getaldića;  Nikole Tesle;  Nove Plavnice; Odvojak Đure Sudete; Otona Kučere; Pavleka Miškine; Prilaz Nove Plavnice; Ruđera Boškovića; Silvija Strahimira Kranjčevića; Stanka Hondla; Staroplavnička ulica; Staroplavnički odvojak; Staroplavnički prilaz; Svete Ane prilaz; Svete Ane ulica; Tina Ujevića; Vinka Dvoržaka;Željka Markovića

SIJEČANJ 07. 01. 2019.

VELJAČA 04. 02. 2019.

OŽUJAK 04. 03. 2019. 

TRAVANJ 01. 04. 2019.

SVIBANJ 06. 05. 2019.

IPANJ 03. 06. 2019.

SRPANJ 01. 07. 2019.

KOLOVOZ 12. 08. 2019.

RUJAN 02. 09. 2019.

LISTOPAD 07. 10. 2019.

STUDENI 04. 11. 2019.

PROSINAC 02. 12. 2019. 

UTORKOM

Alekse Benigara; Bilogorska; Bjelovarska; Braće Vusić; Brune Bušića; Blajburških žrtava; Dravska; Drinska; Đurđevačka; Eugena Kolonića; Ferde Gassmanna; Franje Klvanje; Glogovnička; Grgura Karlovčana; Hlebinska; Hrvatskog proljeća; Ilovska; Istarska; Ivana Pernara; Izvorska; Jezerska; Josipa Matačića; Karla Svobode; Katarine Kotromanić – Kosače; Kupinovac; Letičani; Lonjska; Mlinovac; Novoseljani- Crkvena; NovoseljaniMilke Trnine; Novoseljanska; Patera Stanka Banića; Petra Zoranića; Podravska; Purićani; Put žrtvama u Lugu; Radničko naselje prilaz I; Radničko naselje prilaz II; Rudolfa Vimera; Rudolfa Wagnera; Savska; Slavonska cesta; Trojstvena ulica; Ulica 29. rujna; Unska; Vidikovac; Vijenac; Vukovarska; Ždralovi – Crkvena; Ždralovi – Daruvarska; Ždralovi - Ivana Dončevića; Ždralovi - Kneza Višeslava; Ždralovi – Kralja Tomislava; Ždralovi - Mije Bobetka; Ždralovi - Milke Trnine; Ždralovi – Ždralovska;

SIJEČANJ 08. 01. 2019.

VELJAČA 05. 02. 2019.

OŽUJAK 05. 03. 2019.

TRAVANJ 02. 04. 2019.

SVIBANJ 07. 05. 2019.

LIPANJ 04. 06. 2019.

SRPANJ 02. 07. 2019.

KOLOVOZ 06. 08. 2019.

RUJAN 03. 09. 2019. 

LISTOPAD 01. 10. 2019. 

STUDENI 05. 11. 2019.

PROSINAC 03. 12. 2019. 

SRIJEDOM

Breza; Brezovac-Garešnička; Brezovac-Mišinačka; Brezovac-Mlinska; Brezovac-Prilaz Garešničkoj; Brezovac-Prilaz Mišinačkoj; BrezovacRužinovačka; Brezovac-Športska; Ciglena; Galovac; Gudovac; Gudovačka cesta; Kokinac; Mala Ciglena; Malo Korenovo; Novi Pavljani; Obrovnica; Patkovac; Plavnička; Prespa; Prgomelje; Prokljuvani; Rajić; Stančić; Stari Pavljani; Tomaš; Gornji Tomaš; Veliko Korenovo. 

SIJEČANJ 02. 01. 2019.

VELJAČA 06. 02. 2019.

OŽUJAK 06. 03. 2019.

TRAVANJ 03. 04. 2019.

SVIBANJ 08. 05. 2019.

LIPANJ 05. 06. 2019.

SRPANJ 03. 07. 2019.

KOLOVOZ 07. 08. 2019.

RUJAN 04. 09. 2019.

LISTOPAD 02. 10. 2019.

STUDENI 06. 11. 2019.

PROSINAC 04. 12. 2019. 

ČETVRTKOM

1. Svibnja; 108.puka; Andrije Kačića Miošića; Andrije Medulića; Ante Kovačića; Ante Trumbića; Antuna Branka Šimića; Antuna Mihanovića; Augusta Šenoe; Bosanska; Braće Diviš; Branka Ivankovića; Celestina Medovića; Dimitrija Demetra; Dr. Ante Starčevića; Dr. Ante Starčevića; Dragutina Domjanića; Dragutina Grganića; Ferde Rusana; Frana Galovića; Frana Supila; Franca Prešerna; Franjevačka; Grgura Ninskog; Ivana Česmičkog; Ivana Gorana Kovačića; Ivana Gregurića; Ivana Gundulića; Ivana Kozarčanina; Ivana Mažuranića; Ivana Meštrovića; Ivana Viteza Trnskog; Ive Tijardovića; J.J.Strossmayera; Janka Draškovića; Josipa Jelačića; Josipa Pupačića; Joze Kljakovića; Julija Makanca; Julija Tomića; Junija Palmotića; Jure Kaštelana; Jurja Dalmatinca; Jurja Haulika; Krste Frankopana; Krste Špoljara; Ksavera Šandora Đalskog; Livadska; Luke dr. Starćevića; Ljube Babića; Ljudevita Gaja; Maka Dizdara; Male Sredice; Marina Držića; Marka Marulića; Matice Hrvatske; Matka Laginje; Milana i Naste Rojc; Moslavačka; Nikole Jurišića; Nikole Šopa; Niska ulica; Petra Preradovića; Petra Zrinskog; Prilaz A. Kačića Miošića; Prilaz Ante Kovačića; Prilaz Jurja Dalmatinca; Prilaz Marka Marulića; Svetog Antuna; Šetalište dr. I. Lebovića ; Tomaša G. Masaryka; Tome Bakača ; Trg Antuna Gustava Matoša; Trg Eugena Kvaternika; Trg H.branitelja; Trg Hrvatskog Sokola; Trg kralja Tomislava; Trg S. Radića; Trg Stanka Vraza; V.Nazora; Vatroslava Lisinskog; Velike Sredice; Vladana Desnice; Vladimira Vidrića; Vlahe Bukovca.

SIJEČANJ 03. 01. 2019.

VELJAČA 07. 02. 2019.

OŽUJAK 07. 03. 2019.

TRAVANJ 04. 04. 2019.

SVIBANJ 02. 05. 2019.

LIPANJ 06. 06. 2019.

SRPANJ 04. 07. 2019.

KOLOVOZ 01. 08. 2019.

RUJAN 05. 09. 2019.

LISTOPAD 03. 10. 2019.

STUDENI 07. 11. 2019.

PROSINAC 05. 12. 2019.

PETKOM

105.brigade; Akademika Ivana Supeka; Alojzija Stepinca; Andrije Hebranga; Andrije Konca; Ante Antića; Ante Gabrića; Antuna Radića; Antuna Šoljana; Antuna Topića Mimare; Anzelma Canjuge; Augusta Cesarca; Augustina Kažotića; Banovine Hrvatske; Baranjska (sa prilazima); Bedema ljubavi; Blagoja Berse ( sa prilazima ); Blaženog G. Kotorskog; Bogoslava Šuleka; Bokokotorska ; Borisa Papandopula; Cvjetna; Čirila i Metoda; Dr. Rudolfa Miculinića; Drinskih Mučenica; Đure Basaričeka; Egidija Bulešića; Eugena Kumičića; Ferde Livadića; Florijana Andrašeca; Fortunata Pinatarića; Graničarska; Ilirska; Iločka; Ivana Granđe; Ivana Merza; Ivana Zajca; Ivanovčanska; J. S. Bacha; Jakova Gotovca; Jakova Zadranina; Jasmina; Josipa Jagodića; Prilaz Josipa Jagodića; Josipa Langa; Josipa Runjanina; Jurja Šuteja; Kalnička; Kamila Kolba; Kokinačkih Žrtava; Krste Odaka; Lavoslava Ružičke; Leopolda Mandića; Lovre Matačića; Ljudevita Jonkea; Marice Stanković; Marije Jurić Zagorke; Marije Petković; Marka Križevčanina; Mate Lovraka; Međimurska; Milana Šufllaya; Mirka Bogovića; Nas.Kralja P.Krešimira IV; Nikole Tavelića; Osječka; Osvalda Totha; Ozane Kotorske; Pavla Radića; Pere Biškupa; Petra Barbarića; Petra Hektorovića; Poljana dr. Franje Tuđmana; Prilaz Andrije Hebranga; Prvog hrvatskog redarstvenika; Srijemska; Stanislave Šubić; Stipe Javora; Svetog Jeronima; Šarengradska; Šiška Menčetića; Tome Stantića; Trakošćanska; Vendelina Vošnjaka; Viktora Bubnja; Vinka Žganeca; Vinkovačka; Visočina Matije Gupca; Vjenceslava Novaka; Vladimira Frajtića; Vladimira Jurčića; Vlahe Paljetka; Vlatka Mačeka; Zagorska; Zagrebačka; Zvijerci; Zvonka Lovrenčevića; Željka Sabola

SIJEČANJ 04. 01. 2019.

VELJAČA 01. 02. 2019.

OŽUJAK 01. 03. 2019.

TRAVANJ 05. 04. 2019.

SVIBANJ 03. 05. 2019.

LIPANJ 07. 06. 2019.

SRPANJ 05. 07. 2019.

KOLOVOZ 02. 08. 2019.

RUJAN 06. 09. 2019.

LISTOPAD 04. 10. 2019.

STUDENI 08. 11. 2019.

PROSINAC 06. 12. 2019. 

 
 
LokacijeLokacije