TržnicaNATJEČAJ GRADSKA TRŽNICA-2019-IVANA KOZARČANINA-PLINARA-NOVI KRUG NATJEČAJA

BROJ:        01 – 01– 25-4–2019/K
BJELOVAR, 02. SVIBNJA 2019.

NA TEMELJU ČLANKA 17. IZJAVE O OSNIVANJU TRGOVAČKOG DRUŠTVA KOMUNALAC D.O.O. BJELOVAR, UPRAVA DRUŠTVA DANA 05.02.2019. GODINE DONOSI

O D L U K U

I

RASPISUJE SE NATJEČAJ ZA DAVANJE U ZAKUP PRODAJNIH MJESTA NA GRADSKOJ TRŽNICI ZA 2019. GODINU- LOKACIJA IVANA KOZARČANINA-PLINARA.

II

NATJEČAJ  JE SASTAVNI DIO OVE ODLUKE I OBJAVITI ĆE NA OGLASNIM PLOČAMA I INTERNET STRANICAMA TVRTKE.

III

OVA ODLUKA STUPA NA SNAGU DANOM DONOŠENJA, A PRIMJENJUJE SE OD 02. 05. 2019. GODINE.

PREDSJEDNIK UPRAVE:

IVAN IVANČIĆ, DIPL. OEC.