TržnicaOBAVIJEST PRODAVAČIMA, KUPCIMA I POSJETITELJIMA GRADSKE TRŽNICE BJELOVAR

Cijenjeni sugrađani,

Nacionalni stožer za civilnu zaštitu Republike Hrvatske donio je odluku o zatvaranju gradskih tržnica i svih objekata u sustavu tržnica kao mjeru zaštite od zaraze koronavirusom. Sukladno toj odluci, od ponedjeljka, 23. ožujka 2020. godine, NE RADI GRADSKA TRŽNICA U BJELOVARU, niti blagajna Komunalca koja se nalazi u Mliječnoj tržnici.

Blagajna u sjedištu tvrtke u Ferde Livadića 14 a, radi redovito od 07,00 do 16,00 sati.

Molimo prodavače, kupce i posjetitelje tržnice da se pridržavaju ove odluke, jer nam je zdravlje svih građana koji se okupljaju na Gradskoj tržnici na prvom mjestu. O daljnjim informacijama građani će biti pravovremeno obaviješteni.

Pozivamo građane da se pridržavaju svih preporuka nacionalnog, županijskog i Stožera civilne zaštite Grada Bjelovara u vezi održavanja najvišeg higijenskog standarda te socijalnih kontakata kako bi mogućnost prijenosa zaraznih bolesti sveli na minimum.

Zahvaljujemo na razumijevanju,

Vaš Komunalac d.o.o. Bjelovar