Obavijesti - vodovod BjelovarOBAVIJEST O ODVOZU KOMUNALNOG OTPADA U VRIJEME KOLOVOŠKIH PRAZNIKA 2021. GODINE

Poštovani korisnici naših usluga, raspored odvoza komunalnog otpada, već ste dobili putem obavijesti na računima i letka dostavljenog na kućnu adresu.

Kako bi se izbjegle moguće nedoumice i nesporazumi još jednom koristimo prigodu da Vas podsjetimo o rasporedu odvoza komunalnog otpada u vrijeme kolovoških praznika.

KORISNICIMA NA PODRUČJU GRADA BJELOVARA OD KOJIH SE OTPAD ODVOZI ČETVRTKOM, OTPAD SE NEĆE ODVOZITI NA DAN POBJEDE I DOMOVINSKE ZAHVALNOSTI 05.08.2021. IZVANREDNI ODVOZ BITI ĆE U SUBOTU 07.08.2021. GODINE.

KORISNICIMA NA PODRUČJU OPĆINA NOVA RAČA I ŠANDROVAC OD KOJIH SE OTPAD ODVOZI ČETVRTKOM, OTPAD SE NEĆE ODVOZITI NA DAN POBJEDE I DOMOVINSKE ZAHVALNOSTI 05.08.2021. GODINE, VEĆ U TERMINU REDOVITOG ODVOZA U ČETVRTAK 12.08.2021. GODINE.

Vaš Komunalac d.o.o. Bjelovar