Obavijesti - vodovod BjelovarOBAVIJEST O ODVOZU KOMUNALNOG OTPADA U VRIJEME PRVOSVIBANJSKOG PRAZNIKA

Poštovani korisnici naših usluga, raspored odvoza komunalnog otpada, već ste dobili putem obavijesti na računima i letka dostavljenog na kućnu adresu.

Kako bi se izbjegle moguće nedoumice i nesporazumi još jednom koristimo prigodu da Vas podsjetimo o rasporedu odvoza komunalnog otpada u vrijeme PRVOSVIBANJSKOG PRAZNIKA.

• KORISNICIMA NA PODRUČJU GRADA BJELOVARA OD KOJIH SE OTPAD ODVOZI PETKOM, OTPAD SE NEĆE ODVOZITI NA PRAZNIK RADA 01.05.2020.  IZVANREDNI ODVOZ BITI ĆE U SUBOTU 02.05.2020. GODINE.
  • KORISNICIMA NA PODRUČJU OPĆINE KAPELA OD KOJIH SE OTPAD ODVOZI PETKOM, OTPAD SE NEĆE ODVOZITI NA PRAZNIK RADA 01.05.2020. GODINE, VEĆ U TERMINU REDOVITOG ODVOZA 08.05.2020. GODINE.