Odvoz otpadaObavijest o odvozu božićnih drvaca na području Grada Bjelovara

Obavijest o odvozu božićnih drvaca na području Grada Bjelovara

Cijenjeni sugrađani,

tradicionalno se u našim krajevima nakon Božića i novogodišnjih blagdana obavlja raspremanje ukrasa iz kuća i stanova, pa se tada rješavamo i božićnih drvaca različitih vrsta – jela, smreka, borova. Naša tvrtka u to vrijeme kreće u akciju sakupljanja, odvoza i zbrinjavanja istih. U 2013. skupili smo 1.510, u 2014. god. 1.231,  u 2015. god. 1.853 , u 2016. god. 1857, u 2017. 1714, a u 2018. 1886 drvaca .

Sakupljena božićna drvca ni ove godine neće završiti na odlagalištu, već će biti predana ovlaštenim oporabiteljima.

Komunalac d.o.o. Bjelovar će i ove godine odvoziti božićna drvca na području Grada Bjelovara, posebnim vozilima u vremenu od ponedjeljka 07.  siječnja zaključno sa  petkom 11. siječnjom 2019. godine . Molimo Vas da božićna drvca odložite na vidljivo mjesto pored posuda i kontejnera za komunalni otpad, u dane redovitog odvoza komunalnog otpada najkasnije do 07,00 sati. Božićna drvca ne bacajte po javnim površinama već ih odlažite na za to predviđena mjesta, kako bi našim zaposlenicima olakšali njihovo skupljanje. Molimo Vas da iste ne vežete žicom i ne odlažete u PVC vreće zbog daljnje oporabe.

Ukoliko imate dodatnih pitanja možete nas kontaktirati: Komunalac d.o.o. Bjelovar; Ferde Livadića 14 a, Bjelovar, Tel: 622 100; Fax: 622 122,

e-mail: komunalac@komunalac-bj.hr, www.komunalac-bj.hr

Vaš Komunalac d.o.o. Bjelovar