ZADNJE OBAVIJESTI
 

Raspored odvozaRaspored odvoza komunalnog otpada Bjelovar

 

Korisni linkovi

 
 

Miješani komunalni otpad odvozi se od 7:00 sati u razdoblju od 01.listopada do 31. svibnja, a od 6:00 sati od 01. lipnja do 30. rujna. Dragi korisnici spremnike sa otpadom iznesite prije početka vremena odvoza otpada.

Kliknite na početno slovo naziva vaše ulice ili naselja.

A

Ulica / NaseljePonUtoSriČetPet
1. Svibnja
105. brigade
108.puka
Adalberta Opitza
Alekse Benigara
Alojzija Stepinca
Andrije Hebranga
Andrije Kačića Miošića (od Ferde Rusana do Antuna Mihanovića)
Andrije Kačića Miošića (od Matice hrvatske do Ferde Rusana)
Andrije Konca
Andrije Medulića
Andrije Mohorovičića
Anta Antića
Ante Gabrića
Ante Kovačića
Ante Starčevića (od Matice hrvatske do Ferde Rusana)
Ante Starčevića (od Ferde Rusana do Šetališta dr. Ivše Lebovića)
Ante Trumbića
Antuna Branka Šimića
Antuna Mihanovića
Antuna Radića
Antuna Šoljana
Antuna Topića Mimare
Anzelma Canjuge
Augusta Cesarca
Augusta Šenoe (Nazorova-Matice hrvatske)
Augusta Šenoe (Mihanovićeva -Nazorova)
Augustina Harambašića
Augustina Kažotića
    Povratak na vrh

B

Ulica / NaseljePonUtoSriČetPet
Banovine Hrvatske
Baranjska ( sa prilazima )
Bedema ljubavi
Bilogorska
Bjelovarska
Blagoja Berse
Blagoja Berse prilaz I
Blagoja Berse prilaz II
Blagoja Berse prilaz III
Blajburških žrtava
Blaženog G. Kotorskog
Bogoslava Šuleka
Bokokotorska
Borisa Papandopula
Bosanska
Braće Diviš
Braće Vusić
Branimira Markovića
Branka Ivankovića
Breza
Brezovac - Brezovac glavna cesta
Brezovac - Garešnička
Brezovac - Mišinačka
Brezovac - Mlinska
Brezovac – Ružinovačka
Brezovac – Sportska
Brezovac - Prilaz Garešničkoj
Brune Bušića
    Povratak na vrh

C

Ulica / NaseljePonUtoSriČetPet
Celestina Medovića
Ciglena
Crkvena ulica
Cvjetna
    Povratak na vrh

Ć

Ulica / NaseljePonUtoSriČetPet
Ćirila i Metoda
    Povratak na vrh

D

Ulica / NaseljePonUtoSriČetPet
Dimitrija Demetra
Don Frane Bulića
Dr. Ante Starčevića (od Matice hrvatske do Ferde Rusana)
Dr. Ante Starčevića (od Ferde Rusana do Ivana Viteza Trnskog)
Dr. Luke Starčevića
Dr. Rudolfa Miculinića
Dragutina Domjanića
Dragutina Grganića
Dravska
Drinska
Drinskih mučenica
    Povratak na vrh

Đ

Ulica / NaseljePonUtoSriČetPet
Đurđevačka
Đure Basaričeka
Đure Sudete
    Povratak na vrh

E

Ulica / NaseljePonUtoSriČetPet
Egidija Bulešića
Eugena Kolonića
Eugena Kumičića
    Povratak na vrh

F

Ulica / NaseljePonUtoSriČetPet
Fausta Vrančića
Ferde Gassmana
Ferde Livadića
Ferde Rusana
Florijana Andrašeca
Fortunata Pinatarića
Frana Galovića
Frana Supila
Franca Prešerna
Franje Kuhača
Franjevačka
Franjevačka 11, 11a,11b,11c
Franje Klvanje
    Povratak na vrh

G

Ulica / NaseljePonUtoSriČetPet
Galovac
Glogovnička
Gornje Plavnice
Gornji Tomaš
Graničarska
Grgura Karlovčana
Grgura Ninskog
Gudovac (od doma prema Prgomelju, D.Gudovac)
Gudovac (do Rašća, Rašće,Majcanov sokak)
Gudovačka cesta
    Povratak na vrh

H

Ulica / NaseljePonUtoSriČetPet
Hlebinska
Hrgovljani
Hrvatskog proljeća
    Povratak na vrh

I

Ulica / NaseljePonUtoSriČetPet
Ilirska
Iločka
Ilovska
Istarska
Ivana Cankara
Ivana Česmičkog
Ivana Gorana Kovačića
Ivana Granđe
Ivana Gregurića
Ivana Gundulića
Ivana Kozarčanina
Ivana Mažuranića
Ivana Merza
Ivana Meštrovića
Ivana Pernara
Ivana Supeka
Ivana Viteza Trnskog
Ivana Volodera
Ivana Zajca
Ivanovčanska
Ive Tijardovića
Izvorska
    Povratak na vrh

J

Ulica / NaseljePonUtoSriČetPet
J. S. Bacha
Jakova Gotovca
Jakova Zadranina
Janka Draškovića
Jasmina
Jezerska
Josipa Jagodića
Josipa Jelačića
Josipa Jurja Strossmayera
Josipa Langa
Josipa Matačića
Josipa Pupačića
Josipa Runjanina
Joze Kljakovića
Julija Makanca
Julija Tomića
Junija Palmotića
Jure Kaštelana
Jurja Dalmatinca
Jurja Haulika
Jurja Šuteja
    Povratak na vrh

K

Ulica / NaseljePonUtoSriČetPet
Kalnička
Kamila Kolba
Karla Svobode
Katarine Kotromanić - Kosače
Klokočevac
Kokinac
Kokinačkih žrtava
Križevačka cesta
Krste Frankopana
Krste Odaka
Krste Špoljara
Ksavera Šandora Đalskog
Kupinovac
    Povratak na vrh

L

Ulica / NaseljePonUtoSriČetPet
Lavoslava Ružičke
Leopolda Mandića
Letičani
Livadska
Lonjska
Lovre Matačića
    Povratak na vrh

LJ

Ulica / NaseljePonUtoSriČetPet
Ljube Babića
Ljudevita Gaja
Ljudevita Jonkea
    Povratak na vrh

M

Ulica / NaseljePonUtoSriČetPet
Maka Dizdara
Mala Ciglena
Male Sredice
Malo Korenovo
Marice Stanković
Marije Jurić Zagorke
Marije Petković
Marina Držića
Marina Getaldića
Marka Križevčanina
Marka Marulića
Mate Lovraka
Matice hrvatske
Matije Gupca
Matka Laginje
Međimurska
Mihanovićeva 8a,8b,8c,8d
Milana i Naste Rojc
Milana Šufflaya (P.Biškupa - A.Hebranga)
Milana Šufllaya (M.Gupca-P.Biškupa)
Milke Trnine
Mirka Bogovića
Mlinovac
Moslavačka
    Povratak na vrh

N

Ulica / NaseljePonUtoSriČetPet
Naselje Kralja Petra Krešimira IV
Naselje kralja Zvonimira
Nikole Jurišića
Nikole Šopa
Nikole Tavelića
Nikole Tesle
Niska ulica
Nove Plavnice
Novi Pavljani
Novoseljanska
    Povratak na vrh

O

Ulica / NaseljePonUtoSriČetPet
Obrovnica
Odvojak Đure Sudete
Osječka
Osvalda Totha
Otona Kučere
Ozane Kotorske
    Povratak na vrh

P

Ulica / NaseljePonUtoSriČetPet
Patera Stanka Banića
Patkovac
Pavla Radića
Pavleka Miškine
Petra Barbarića
Petra Biškupa Vene
Petra Hektorovića
Petra Preradovića
Petra Zoranića
Petra Zrinskog
Plavnička ulica
Podravska
Prespa
Prgomelje
Prilaz Andrije Kačića Miošića
Prilaz Andrije Hebranga
Prilaz Ante Kovačića
Prilaz Jurja Dalmatinca
Prilaz Marka Marulića
Prilaz Nove Plavnice
Prokljuvani
Prolaz Pavla Radića
Puričani
Put žrtvama u Lugu
    Povratak na vrh

R

Ulica / NaseljePonUtoSriČetPet
Radničko naselje prilaz I
Radničko naselje prilaz II
Rajić
Rudolfa Vimera
Rudolfa Wagnera
Ruđera Boškovića
    Povratak na vrh

S

Ulica / NaseljePonUtoSriČetPet
Savska
Silvija Strahimira Kranjčevića
Slavonska cesta
Srijemska
Stančić
Stanislave Šubić
Stanka Hondla
Stari Pavljani
Staroplavnička ulica
Staroplavnički odvojak
Staroplavnički prilaz
Stipe Javora
Sv. Ane prilaz
Sv. Ane ulica
Svetog Antuna
Svetog Jeronima
    Povratak na vrh

Š

Ulica / NaseljePonUtoSriČetPet
Šarengradska
Šetalište dr. I. Lebovića
Šiška Menčetića
    Povratak na vrh

T

Ulica / NaseljePonUtoSriČetPet
Tina Ujevića
Tomaš
Tomaše Garika Masaryka
Tome Bakača
Tome Stantića
Trakošćanska
Trg Antuna Gustava Matoša
Trg Eugena Kvaternika
Trg hrvatskih branitelja
Trg hrvatskog sokola
Trg kralja Tomislava
Trg Stjepana Radića (Nazorova- Matice hrvatske)
Trg Stjepana Radića (Nazorova - Kranjčevićeva)
Trg Stanka Vraza
Trojstvena ulica
    Povratak na vrh

U

Ulica / NaseljePonUtoSriČetPet
Unska
    Povratak na vrh

V

Ulica / NaseljePonUtoSriČetPet
Vatroslava Lisinskog
Velike Sredice
Veliko Korenovo
Vendelina Vošnjaka
Vidikovac
Vijenac
Viktora Bubnja
Vinka Dvoržaka
Vinka Žganeca
Vinkovačka
Vjenceslava Novaka
Vladana Desnice
Vladimira Frajtića
Vladimira Jurčića
Vladimira Nazora (Radićev trg-Zagrebačka)
Vladimira Nazora (Radićev t. - Trg E. Kvaternika)
Vladimira Vidrića
Vlahe Bukovca
Vlahe Paljetka
Vlatka Mačeka
Vukovarska
    Povratak na vrh

Z

Ulica / NaseljePonUtoSriČetPet
Zagorska
Zagrebačka
Zvijerci
Zvonka Lovrenčevića
    Povratak na vrh

Ž

Ulica / NaseljePonUtoSriČetPet
Ždralovi - Crkvena
Ždralovi - Daruvarska
Ždralovi - Ivana Dončevića
Ždralovi - Kneza Višeslava
Ždralovi - Kralja Tomislava
Ždralovi - Mije Bobetka
Ždralovi - Milke Trnine
Ždralovi - Ždralovska
Željka Markovića
Željka Sabola
    Povratak na vrh