TržnicaNATJEČAJ ZA DAVANJE U ZAKUP POSLOVNOG PROSTORA U ČVRSTOM OBJEKTU GRADSKE TRŽNICE U BJELOVARU

BROJ: 01 – 01 – 39 – 2017.
BJELOVAR,  13. srpnja 2017.

NA TEMELJU ČLANKA 17. IZJAVE O OSNIVANJU TRGOVAČKOG DRUŠTVA KOMUNALAC D.O.O. BJELOVAR, UPRAVA DRUŠTVA  DANA 13. 07. 2017. GODINE DONOSI

O D L U K U

I

RASPISUJE SE NATJEČAJ ZA DAVANJE U ZAKUP POSLOVNOG PROSTORA NA GRADSKOJ TRŽNICI U BJELOVARU, I TO ZA POSLOVNI PROSTOR BROJ 2 U ČVRSTOM OBJEKTU GRADSKE TRŽNICE.

II

NATJEČAJ JE SASTAVNI DIO OVE ODLUKE, I OBJAVITI ĆE SE NA OGLASNIM PLOČAMA I INTERNET STRANICAMA TVRTKE 13. SRPNJA 2017.

III

OVA ODLUKA STUPA NA SNAGU DANOM DONOŠENJA, A PRIMJENJUJE SE OD 13. 07. 2017. GODINE.

PREDSJEDNIK UPRAVE:

IVAN IVANČIĆ, DIPL. OEC.