Obavijesti - vodovod BjelovarOBAVIJEST O ODVOZU KOMUNALNOG OTPADA U VRIJEME PRAZNIKA TIJEKOM MJESECA STUDENOG - 2020.

Poštovani korisnici naših usluga, raspored odvoza komunalnog otpada, već ste dobili putem obavijesti na računima i letka dostavljenog na kućnu adresu.

Kako bi se izbjegle moguće nedoumice i nesporazumi još jednom koristimo prigodu da Vas podsjetimo o rasporedu odvoza komunalnog otpada u vrijeme praznika tijekom mjeseca studenog 2020. godine.

KORISNICIMA NA PODRUČJU GRADA BJELOVARA OD KOJIH SE OTPAD ODVOZI SRIJEDOM, OTPAD SE NEĆE ODVOZITI NA DAN SJEĆANJA NA ŽRTVE DOMOVINSKOG RATA I DAN SJEĆANJA NA ŽRTVU VUKOVARA I ŠKABRNJE 18.11.2020. IZVANREDNI ODVOZ BIT ĆE U SUBOTU 21.11.2020. GODINE.

KORISNICIMA NA PODRUČJU OPĆINE VELIKO TROJSTVO OD KOJIH SE OTPAD ODVOZI SRIJEDOM, OTPAD SE NEĆE ODVOZITI NA DAN SJEĆANJA NA ŽRTVE DOMOVINSKOG RATA I DAN SJEĆANJA NA ŽRTVU VUKOVARA I ŠKABRNJE 18.11.2020., VEĆ U TERMINU REDOVITOG ODVOZA U SRIJEDU 25.11.2020. GODINE.

Vaš Komunalac d.o.o. Bjelovar