TržnicaOBAVIJEST PRODAVAČIMA I POSJETITELJIMA LOKACIJE ZA PRODAJU RABLJENE ROBE LOK. IVANA KOZARČANINA

OBAVIJEST PRODAVAČIMA I  POSJETITELJIMA

LOKACIJE ZA PRODAJU RABLJENE ROBE NA LOKACIJI IVANA KOZARČANINA-PLINARA

Poštovani prodavači i kupci,

zbog provođenja pojačanih preventivnih mjera opreza od četvrtka 19. ožujka do petka 17. travnja 2020. godine neće se održavati prodaja rabljene robe. Molimo sve prodavače, kupce i posjetitelje za razumijevanje jer nam je zdravlje svih građana koji se okupljaju četvrtkom i subotom na bjelovarskoj Plinari na prvom mjestu. O daljnjim informacijama građani će biti pravovremeno obaviješteni.

Pozivamo građane da se pridržavaju svih preporuka nacionalnog, županijskog i Stožera civilne zaštite Grada Bjelovara u vezi održavanja najvišeg higijenskog standarda te socijalnih kontakata kako bi mogućnost prijenosa zaraznih bolesti sveli na minimum.

Zahvaljujemo na razumijevanju,

Vaš Komunalac d.o.o. Bjelovar